GREEN GRAY RED
ورود به سایت ثبت نام

ايجاد حساب کاربري

فیلدهایی که با علامت * مشخص شده اند الزامی می باشند
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
آدرس ایمیل *
تایید آدرس ایمیل *

10 شخصیت برتر مجموعه‌های انیمه

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 4.56 (9 رای)

 

فهرستی که در ادامه خواهید دید، مربوط به 10 شخصیت برتر مجموعه‌های انیمه به انتخاب «جاکارتونی» است. انتخاب برترین شخصیتهای انیمه کار بسیار سخت و پیچیده‌ای است و طبعاً نمی‌توان تمامی سلایق و نظرات را در انتخاب برترینها سهیم کرد. برای انتخاب برترین شخصیتهای انیمه فاکتورهای زیادی از قبیل مقبولیت در بین انیمه دوستان ایرانی، کیفیت فنی و طراحی، جذابیت، خلاقیت، پیش‌زمینۀ شخصیتی و... در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است که نظر و سلیقۀ تمامی انیمه دوستان برای ما محترم و ارزشمند است. اگر احساس کردید که جای شخصیتی در فهرست ما خالی است و یا هرگونه انتقاد و پیشنهادی داشتید، آن را در قسمت دیدگاه‌ها بیان کنید. شاید هم موردی از دید «جاکارتونی» پنهان مانده باشد و با گوشزد شما تغییراتی در فهرست صورت گیرد.

نکته: فهرست زیر ممکن است به مرور زمان دستخوش تغییرات گردد.

 

نویسنده: سید علی اتابکی

 

 

 


 

10تسونایوشی ساوادا

 

«تسونایوشی ساوادا» (تسونا) یکی از شخصیتهای محوری مجموعه انیمۀ «هیتمن ریبورن» است. تسونا پسری دست و پاچلفتی است که در هر زمینه‌‌ای بدشانسی می‌آورد. روزی به خانه بر می‌گردد و متوجه می‌شود که خانواده‌اش یک معلم خصوصی به اسم «ریبورن» برای او استخدام کرده‌اند. ریبورن در واقع از طرف نهمین رییس خانوادۀ مافیا مأمور شده است تا تسونا را پرورش دهد تا در ‌آینده تبدیل به دهمین رییس خانوادۀ مافیایی «ونگلا» شود.

 

 

 


 

9گون

 

«گون» شخصیت اصلی مجموعه انیمۀ «شکارچی x شکارچی» است. او پسر نوجوانی است که آرزو دارد روزی مثل پدرش یک شکارچی بشود و به دنبال گنجهای گمشده، اشیای قیمتی و موجودات افسانه‌ای بگردد.

 

 

 

 

 


 

8ادوارد اِلریک

 

«ادوارد اِلریک» شخصیت اصلی مجموعه انیمۀ «کیمیاگر تمام فلزی» است. او پسری است که در همان دوران کودکی مادرش را از دست می‌دهد. ادوارد و برادرش «آلفونس» نمی‌توانند با این مصیبت کنار بیایند و تلاش می کنند تا مادرشان را با استفاده از روشهای ممنوعۀ جادوگری نجات دهند. این اقدام آنها با شکست مواجه می‌شود و به دنبال آن ادوارد یک دست و یک پای خود را ازدست می‌دهد. او تصمیم می‌گیرد تا با بهره‌گیری از دست و پای روباتیک نقص خود را برطرف کند و به همین دلیل به «کیمیاگر تمام فلزی» مشهور می‌شود. 


 

7آلن واکر

 

«آلن واکر» شخصیت اصلی مجموعه انیمۀ «دی.گِرِیمن» است. آلن در کودکی بخاطر حالت غیرعادی دست چپش از خانواده طرد می‌شود و با پدرخوانده‌اش زندگی می‌کند. در حالی که او تنها کودکی 12 ساله است، پدرخواندۀ مهربانش بر اثر بیماری می‌میرد. به دنبال این اتفاق، شخصیتی شیطان‌صفت بر او ظاهر می‌شود و به وی پیشنهاد می‌دهد که پدرش را به زندگی بر می‌گرداند اما به شرطی که آلن قراردادی را با او امضا کند. آلن پیشنهاد را قبول می‌کند اما خیلی زود متوجه می‌شود که این قرارداد در واقع حربه‌ای است برای تباهی انسانها. پس از این جریانات، آلن با وقایع شومی مواجه می‌شود که با کمک قدرتهای مرموز دستش نجات می‌یابد و در نهایت به گروهی می‌پیوندد که وظیفه‌اش نجات انسانهایی است که در دام شیاطین (اجنه) گرفتار هستند.

 


 

6ساکاتا گینتوکی

 

«ساکاتا گینتوکی» یکی از شخصیتهای محوری مجموعه انیمۀ «گینتاما» (جینتاما) است. او در دورانی زندگی می‌کند که عصر سامورایی‌ها به پایان رسیده و مردم دیگر احتیاجی به حضور چنین مبارزانی نمی‌بینند. از طرفی، موجودات فضایی‌ به زمین یورش آورده‌اند و کنترل شهرها را تا حد زیادی در دست گرفته‌اند. ساکاتا به همراه دو دوستش به دنبال راهی است تا بتواند هزینۀ اجاره خانه‌ را بپردازد اما در این بین وارد ماجراهایی عجیب و جالب می‌شود.
 


 

5اِل

 

«اِل» یکی از شخصیتهای محوری مجموعه انیمۀ «دِث نوت» (یادداشت مرگ) است. او پسری دبیرستانی و بسیار باهوش است که از نبوغش برای حل پرونده‌های پیچیدۀ پلیس استفاده می‌کند و البته از این راه کسب درآمد هم می‌کند. او در یکی از این موارد، پرونده‌ای به او ارجاع می‌شود که در مورد یک سری از قتلهای زنجیره‌ای است. نکتۀ جالب اینجاست که تمامی افراد به قتل رسیده مجرمان سابقه‌داری هستند که به روشهای گوناگون به هلاکت رسیده‌اند. او در پی تحقیقاتش به نوجوانی به نام «لایت» مظنون می‌شود و...


 

 


 

4ناتسو دراگنیل

 

«ناتسو دراگنیل» یکی از شخصیتهای محوری مجموعه انیمۀ «فری تِیل» (قصۀ پریان) است. او پسری سرخوش است که توسط یک اژدها به نام «ایگنیل» بزرگ شده. بر اثر حادثه‌ای نامعلوم، ناگهان تمامی اژدهاها ناپدید می‌شوند و به دنبال این اتفاق ناتسو تصمیم می‌گیرد تا به عضویت گروهی در آید که وظیفه‌اش نجات مردم از دست اشرار است. او امیدوار است تا بتواند از این طریق خبری از ایگنیل به دست آورد.


 


 


 

3مانکی دی. لوفی

 

«مانکی دی. لوفی» شخصیت اصلی مجموعه انیمۀ «وان پیس» (یک تکه) است. پسری که از بچگی آرزو داشته روزی بدل به بزگترین دزد دریایی جهان شود. او برای رسیدن به این هدف، تصمیم می‌گیرد تا ماجراجویی بزرگی را آغاز کند و بزرگترین گنج دنیا به نام «وان پیس» را پیدا و تصاحب کند. البته قدم گذاشتن در این راه مشکلات زیادی را به همراه دارد که تنها شخصیت مصممی مثل لوفی توانایی دست و پنجه نرم کردن با آنها را دارد.


 


 


 

2ایچیگو کوروساکی

 

«ایچیگو کوروساکی» یکی از شخصیتهای محوری مجموعه انیمۀ «بلیچ» است. او پسری دبیرستانی است که در دوران کودکی مادرش را به دلیل نامعلومی از دست داده و زندگی را با پدر و دو خواهرش ادامه می‌دهد. کوروساکی از همان بچگی توانایی دیدن روحهای سرگردان را داشته و به آنها کمک می کرده تا اینکه با «ریوکا» آشنا می‌شود که یک شینیگامی است (شینیگامی موجودی است که ارواح را به بهشت یا برزخ می‌برد و با شیاطینی که ارواح را می‌خورند مبارزه می‌کند). قصه از اینجا آغاز می‌شود و رفته رفته شخصیتهای دیگری نیز به داستان اضافه می‌شوند. در این میان، هدف اصلی کوروساکی حمایت از دوستان و خانواده‌اش است.


 


 

1ناروتو اوزوماکی

 

انتخاب برترین شخصیت مجموعه‌های انیمه، واقعاً سخت و پیچیده بود. در نهایت با در نظر گرفتن جمیع جهات، شخصیت «ناروتو اوزوماکی» به عنوان برترین شخصیت انتخاب شد. ناروتو پسر یتیمی است که همواره آرزو داشته روزی رییس قبیله شود اما به دلیل طلسمی که پدر و مادرش بر روی او گذاشته‌اند از همان دوران کودکی مورد تحقیر و آزار و اذیت دیگران قرار می‌گیرد. با این وجود او شخصیتی است که هیچگاه تسلیم شرایط نمی‌شود و همواره با مشکلات می‌جنگد و می‌جنگد و می‌جنگد... و این داستان را پایانی نیست...

 

 

 

دیدگاه‌ها  

 
0 # مائده اوتاکو هستم 1396-01-03 16:21
:cry: :cry: :cry: :+cry: :+cry: :+cry: چرا ادوارد الریک اینقدر رتبش کمه؟؟؟ هرچند کلا زیاد ازش خوشم نمیاد :P اما به عنوان نماینده انیمه مورد علاقم بیشتر انتظار داشتم :annoyed:
پاسخ دادن | گزارش تخلف
 
 
0 # انا 1395-03-31 16:37
:devil: :angry: حتما باید شیا فانتوم هایو هم توی لیست باشه شخصیت اون از همه ی اینا جالب تر و بهتره
پاسخ دادن | گزارش تخلف
 

نوشتن دیدگاه

- برای اینکه بتوانید دیدگاه خود را بدون نیاز به تأیید منتشر سازید، ابتدا به صورت «کاربرِ عضو» وارد سایت شده و سپس دیدگاه خود را ارسال نمایید. در صورتی که عضو نیستید، ابتدا در سایت ثبت نام نمایید.
- از درج نظرات حاوی مطالب غیراخلاقی، سیاسی، توهین‌آمیز و یا غیرمرتبط با موضوع، جداً خودداری فرمایید.
- از درج هر گونه تبلیغ، آدرس پستی یا اینترنتی، شمارۀ تلفن و مواردی از این قبیل در بخش دیدگاه‌ها جداً خودداری فرمایید.
- در صورت مشاهدۀ تخلف، برخورد مقتضی انجام خواهد شد.
- سعی بر این خواهد بود تا نظرات کاربران میهمان (غیر عضو) در اسرع وقت منتشر گردد اما گاهی ممکن است انتشار آنها با تأخیری حداکثر 24 ساعته مواجه شود.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

خانه فهرستواره‌ها 10 شخصیت برتر مجموعه‌های انیمه

نظرسنجی

در کارتون «فوتبالیست‌ها»، کدام یک از این دو دروازه‌بان را برتر می‌دانید؟
  • رای: (0%)
  • رای: (0%)
جمع رای:
اولین رای:
آخرین رای:
 

جدیدترین مطالب سایت

بخش: انیمیشن‌های کوتاه 54
بخش: انیمیشن‌های تلویزیونی و سریالی 43
بخش: انیمیشن‌های سینمایی 55
بخش: بازی‌کلیپ‌ها 54
بخش: انیمیشن‌های کوتاه 65
بخش: انیمیشن‌های تلویزیونی و سریالی 72
بخش: انیمیشن‌های سینمایی 90
بخش: کمیک استریپ‌ها 71
بخش: انیمیشن‌های کوتاه 80
بخش: انیمیشن‌های تلویزیونی و سریالی 49
بخش: انیمیشن‌های سینمایی 114
بخش: انیمیشن‌سازان 70
بخش: انیمیشن‌های کوتاه 73
بخش: انیمیشن‌های تلویزیونی و سریالی 63
بخش: انیمیشن‌های سینمایی 293

آمار بازدیدکنندگان سایت

2082110
امروز
دیروز
هفته جاری
بازدید کل
651
2881
9206
2082110

حاضرین در سایت

ما 165 مهمان و صفر عضو آنلاین داریم

آخرین مطالب بازدید شدۀ سایت

تصویر تصادفی

Little_John.gif