GREEN GRAY RED
ورود به سایت ثبت نام

ايجاد حساب کاربري

فیلدهایی که با علامت * مشخص شده اند الزامی می باشند
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
آدرس ایمیل *
تایید آدرس ایمیل *

راهنمای قدم به قدم ارسال مطلب

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 2.75 (2 رای)

اگر تمایل دارید در مورد آثار انیمیشنی و اخبار و حواشی جذاب آنها شخصاً مطالبی را در سایت «جاکارتونی» منتشر کنید، همین حالا دست به کار شوید. چگونه؟ ادامۀ مطلب را بخوانید تا شما هم به راحتی به جمع نویسندگان سایت بپیوندید.مقدمات لازم برای ارسال مطلب:
 

1- از قسمت فوقانی سایت (ثبت نام)، نسبت به ثبت نام در سایت اقدام کنید.

2- از طریق بخش «ارتباط با ما»، درخواستی با موضوع «تمایل برای ارسال مطلب» به مدیر سایت ارائه دهید. توجه داشته باشید که در متن درخواست حتماً مشخصاتی از قبیل «نام و نام خانوادگی» و «سن» ذکر شود. {نکتۀ مهم: کاربران محترم مطلع باشند که ارائۀ «درخواست ارسال مطلب»، به منزلۀ پذیرش «قوانین و شرایط ارسال مطلب» تلقی خواهد شد؛ بر همین مبنا، در صورت مشاهدۀ تخلف از قوانین، طبق ضوابط مربوطه اقدام خواهد شد.}

3- پس از بررسی درخواست شما، وضعیت عضویت شما از حالت «عضو عادی» به حالت «عضو فعال» تبدیل خواهد شد که در نتیجۀ آن می‌توانید از طریق «بخش کاربران» اقدام به ارسال مطالب خود کنید.

4- برای ورود به «بخش کاربران»، از طریق بخش فوقانی سایت (ورود به سایت) نام کاربری و رمز عبور خود را تایپ کنید و وارد سایت شوید.

5- بر روی قسمت فوقانی سایت که عبارت «وقت بخیر، .......» درج شده است کلیک کنید تا صفحۀ کوچک مربوط به «بخش کاربران» باز شود.

6- در این بخش با کلیک بر روی عبارت «ایجاد مطلب»، مطلب مورد نظر خود را ویرایش و تنظیم کرده و سپس آن را ذخیره (ارسال) کنید. {نکته: مطلب ارسالی شما بلافاصله در سایت «جاکارتونی» منتشر خواهد شد. شما می‌توانید مطلب ارسالی خود را از طریق مراجعه به بخش «مطالب ارسالی کاربران» مشاهده کنید.}

 

 

راهنمای نحوۀ ویرایش مطلب (درج متن/ عکس/ ویدئو):
 

الف- درج متن:

برای این کار کافی است مطلب مورد نظر خود را از طریق ویرایشگر متن سایت تایپ کنید و تنظیمات مربوط به متن را طبق صلاحدید خود انجام دهید. در صورت تمایل می‌توانید از قابلیت «کپی/ پِیست» متن نیز استفاده کنید.
 


ب- درج عکس:

برای این کار کافی است عکس مورد نظر خود را از طریق «کشیدن و رها کردن» (Drag & Drop) به ویرایشگر متن وارد کنید. نحوۀ انجام این عمل در تصویر زیر مشخص است (برای مشاهدۀ تصویر در اندازۀ بزرگتر، بر روی آن کلیک کنید):ج- درج ویدئو:

برای این کار باید از سایتهای مخصوص بارگذاری (آپلود) ویدئو استفاده کنید که ما تنها استفاده از سایت ایرانی «آپارات» (www.aparat.com) را توصیه می‌کنیم. مراحل درج ویدئو در ادامه توضیح داده شده است:

1- عضویت در سایت «آپارات» و ورود به بخش کاربری.

2-  بارگذاری ویدئوی مورد نظر. (برای مشاهدۀ تصویر در اندازۀ بزرگتر، بر روی آن کلیک کنید)

3- انتخاب ویدئوی بارگذاری شده.

4- دریافت کد «iframe» و کپی کد به صورت کامل. (برای مشاهدۀ تصاویر در اندازۀ بزرگتر، بر روی آنها کلیک کنید)

 

5- مراجعه به بخش ویرایش متن سایت «جاکارتونی».

6- کلیک بر روی آیکون «Embed Media». (برای مشاهدۀ تصویر در اندازۀ بزرگتر، بر روی آن کلیک کنید)

7- بازنشانی (پِیست کردن) کد ویدئوی مورد نظر و کلیک بر روی دکمۀ پذیرش. (برای مشاهدۀ تصویر در اندازۀ بزرگتر، بر روی آن کلیک کنید)

8- پس از چند لحظه، ویدئوی شما درون ویرایشگر متن درج خواهد شد.
 مراحل پایانی انتشار مطلب:
 

1- پس از خاتمۀ ویرایش مطلب ارسالی (درج متن/ عکس/ ویدئو)، برای مطلب خود عنوانی مناسب درج کنید (از درج عناوین تکراری، غیرمرتبط و هنجارشکنانه خودداری کنید). درج عنوان برای انتشار مطلب الزامیست.

2- تکمیل و تنظیم سایر بخشهایی که در زیر توضیح داده شده است اختیاریست (توصیۀ اکید ما این است که بخشهای زیر را دست نخورده باقی بگذارید):

♦ ترجیحاً بخش «مستعار» را که در پایین «عنوان» موجود است، خالی بگذارید. این بخش با توجه به عنوان مطلب شما، به صورت اتوماتیک درج خواهد شد.

♦ بخش «نام مستعار مولف» را تنها در صورتی پُر کنید که تمایل داشته باشید مطلب شما با نامی به غیر از نام کاربری شما منتشر گردد (از درج نام غیرمتعارف و هنجارشکنانه جداً خودداری کنید).

♦ اجازه دهید تا بخش «حالت» بر روی وضعیت از پیش تعیین شدۀ آن (منتشر شده) باقی بماند.

3- در مرحلۀ آخر، بر روی دکمۀ «ذخیره» کلیک کنید تا مطلب شما منتشر گردد.

 

 

قوانین و شرایط ارسال مطلب:
 

1- سایت «جاکارتونی» به قوانین و الزامات جمهوری اسلامی ایران پایبند است، بنابراین کاربران موظفند در هنگام ارسال مطالب، شئونات اسلامی- ایرانی را کاملاً مدنظر قرار دهند. توجه به این نکته ضروریست که بخش عظیمی از مخاطبان سایت را کودکان کم سن و سال تشکیل می‌دهند.

2- درج هرگونه مطلب توهین‌آمیز، غیراخلاقی و مخالف با ارزشهای جمهوری اسلامی ایران در بخش مطالب ارسالی غیرمجاز می‌باشد.

3- درج هرگونه تبلیغ و آگهی در بخش مطالب ارسالی غیرمجاز می‌باشد.

4- درج مطالب غیر مرتبط با حوزۀ انیمیشن در بخش مطالب ارسالی غیرمجاز می‌باشد.

5- درج مسائل شخصی، شماره تلفن، آدرس پستی و آدرسهای اینترنتی متفرقه (غیر مرجع) در بخش مطالب ارسالی غیرمجاز می‌باشد.

6- در شرایطی که مطلبی به طور کامل از سایت یا مرجعی دیگر کپی شده است، به کاربران توصیه می‌شود که در صورت امکان نام منبع اصلی را در مطلب ارسالی خود ذکر کنند.

7- پس از انتشار مطلب ارسالی، در صورتی که مخاطبان سایت گزارش تخلفی در مورد مطلب ثبت کنند، به گزارشات رسیدگی و در صورت احراز تخلف، مطلب مورد اشاره حذف خواهد شد.

8- مطالبی که هنجارهای رایج سایت را زیر پا بگذارند و یا دارای ایرادات جزیی ساختاری (غیر قابل اغماض) باشند، از حالت انتشار خارج می‌شوند و تا زمان رفع مشکل اجازۀ انتشار نخواهند داشت.

9- برای انتشار مطالب نیازی به تأیید مسئولین سایت نیست، اما در صورت مشاهدۀ تخلف برخورد مقتضی انجام خواهد گرفت.

10- مطالب برگزیده یا مطالبی که بنا به صلاحدید مسئولین سایت مناسب تشخیص داده شوند، از بخش «مطالب ارسالی کاربران» به بخشهای اصلی سایت منتقل خواهند شد. در این گونه موارد، گاه برداشتِ جزیی و گاه برداشتِ کلی صورت خواهد گرفت که در هر دو مورد، نام ارسال‌کنندۀ مطلب نیز در صفحۀ مربوطه درج خواهد شد. {اگر برداشت از مطلب به صورت کامل باشد، صفحۀ موجود در بخش «مطالب ارسالی کاربران» غیر فعال خواهد شد و تنها صفحۀ موجود در بخش اصلی قابل مشاهده خواهد بود (به دلیل پرهیز از تکرار و بروز چندپارچگی). اگر برداشت از مطلب به صورت کلی باشد، صفحۀ موجود در بخش «مطالب ارسالی کاربران»، کماکان در وضعیت قبلی خود باقی خواهد ماند.}

11- کاربران موظفند تا آنجا که ممکن است از درج مطالب تکراری خودداری کنند. در صورتی که مطلبی کاملاً تکراری تشخیص داده شود، مسئولین سایت مختار خواهند بود تا نسبت به لغو انتشار آن اقدام کنند. این امر صرفاً به علت احترام به حقوق ارسال‌کنندگان و مخاطبان سایت صورت خواهد گرفت.

12- در صورت مشاهدۀ تخلف آشکار و بی‌توجهی به قوانین فوق، در مرتبۀ نخست، علاوه بر لغو انتشار مطلبِ دارای مشکل، به کاربر ارسال‌کنندۀ مطلب تذکر داده خواهد شد. در صورت تکرار تخلف، کاربر مورد نظر به «کاربر عادی» تنزل خواهد یافت و اجازۀ درج و انتشار مطلب جدید از او سلب خواهد شد. شایان ذکر است که با مشاهدۀ تخلفات سنگین، در همان مرتبۀ نخست، تنزل درجۀ کاربری به اجرا در خواهد آمد و کاربر متخلف، دیگر اجازۀ ارسال مطلب جدید نخواهد داشت.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

- برای اینکه بتوانید دیدگاه خود را بدون نیاز به تأیید منتشر سازید، ابتدا به صورت «کاربرِ عضو» وارد سایت شده و سپس دیدگاه خود را ارسال نمایید. در صورتی که عضو نیستید، ابتدا در سایت ثبت نام نمایید.
- از درج نظرات حاوی مطالب غیراخلاقی، سیاسی، توهین‌آمیز و یا غیرمرتبط با موضوع، جداً خودداری فرمایید.
- از درج هر گونه تبلیغ، آدرس پستی یا اینترنتی، شمارۀ تلفن و مواردی از این قبیل در بخش دیدگاه‌ها جداً خودداری فرمایید.
- در صورت مشاهدۀ تخلف، برخورد مقتضی انجام خواهد شد.
- سعی بر این خواهد بود تا نظرات کاربران میهمان (غیر عضو) در اسرع وقت منتشر گردد اما گاهی ممکن است انتشار آنها با تأخیری حداکثر 24 ساعته مواجه شود.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

خانه مطالب ارسالی کاربران راهنمای قدم به قدم ارسال مطلب

نظرسنجی

در کارتون «فوتبالیست‌ها»، کدام یک از این دو دروازه‌بان را برتر می‌دانید؟
  • رای: (0%)
  • رای: (0%)
جمع رای:
اولین رای:
آخرین رای:
 

جدیدترین مطالب سایت

بخش: انیمیشن‌های کوتاه 91
بخش: انیمیشن‌های تلویزیونی و سریالی 85
بخش: انیمیشن‌های سینمایی 113
بخش: بازی‌کلیپ‌ها 98
بخش: انیمیشن‌های کوتاه 82
بخش: انیمیشن‌های تلویزیونی و سریالی 106
بخش: انیمیشن‌های سینمایی 127
بخش: کمیک استریپ‌ها 98
بخش: انیمیشن‌های کوتاه 112
بخش: انیمیشن‌های تلویزیونی و سریالی 69
بخش: انیمیشن‌های سینمایی 135
بخش: انیمیشن‌سازان 92
بخش: انیمیشن‌های کوتاه 86
بخش: انیمیشن‌های تلویزیونی و سریالی 84
بخش: انیمیشن‌های سینمایی 957

آمار بازدیدکنندگان سایت

2156750
امروز
دیروز
هفته جاری
بازدید کل
1687
2489
8704
2156750

حاضرین در سایت

ما 102 مهمان و صفر عضو آنلاین داریم

آخرین مطالب بازدید شدۀ سایت

تصویر تصادفی

Pipi_Pupu_et_Rosemarie.jpg