GREEN GRAY RED
ورود به سایت ثبت نام

ايجاد حساب کاربري

فیلدهایی که با علامت * مشخص شده اند الزامی می باشند
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
آدرس ایمیل *
تایید آدرس ایمیل *

ارسال مطلب (نویسندگی در سایت)

 

اگر تمایل دارید در مورد آثار انیمیشنی و اخبار و حواشی جذاب آنها شخصاً مطالبی را در سایت «جاکارتونی» منتشر کنید، همین حالا دست به کار شوید. چگونه؟ ادامۀ مطلب را بخوانید تا شما هم به راحتی به جمع نویسندگان سایت بپیوندید.مقدمات لازم برای ارسال مطلب:
 

1- از قسمت فوقانی سایت (ثبت نام)، نسبت به ثبت نام در سایت اقدام کنید.

2- از طریق بخش «ارتباط با ما»، درخواستی با موضوع «تمایل برای ارسال مطلب» به مدیر سایت ارائه دهید. توجه داشته باشید که در متن درخواستی حتماً «نام کاربری» که از طریق آن در سایت ثبت نام کرده‌اید قید شده باشد تا مراحل بعدی پیگیری شود. از آنجایی که ارتباط ما با شما از طریق آدرس ایمیل شما خواهد بود، حتماً از یک آدرس ایمیلِ معتبر و در دسترس با ما ارتباط برقرار کنید (در بخش «ارتباط با ما» حتماً آدرس ایمیل خود را به صورت دقیق قید نمایید). در صورت تمایل، به منظور آشنایی بیشتر، بهتر است مشخصاتی از قبیل «نام و نام خانوادگی»، «سن»، «میزان تحصیلات» و «شهر محل سکونت» خود را در متنِ درخواستیِ «تمایل برای ارسال مطلب» ذکر نمایید (درج این موارد اختیاری است و اطلاعات شما نزد ما کاملاً محرمانه خواهد ماند). {نکتۀ مهم: کاربران محترم مطلع باشند که ارائۀ درخواست «تمایل برای ارسال مطلب»، به منزلۀ پذیرش «قوانین و شرایط ارسال مطلب» تلقی خواهد شد؛ بر همین مبنا، در صورت مشاهدۀ تخلف از قوانین، طبق ضوابط مربوطه اقدام خواهد شد.}

3- پس از بررسی درخواست شما، وضعیت عضویت شما از حالت «عضو عادی» به حالت «عضو فعال» تبدیل خواهد شد که در نتیجۀ آن می‌توانید از طریق «بخش کاربران» اقدام به ارسال مطالب خود کنید. به محض تغییر وضعیت کاربری، موضوع از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

4- حال می‌توانید نسبت به ارسال مطلب اقدام کنید. ابتدا، برای ورود به «بخش کاربران»، از طریق بخش فوقانی سایت (ورود به سایت) نام کاربری و رمز عبور خود را تایپ کنید و وارد سایت شوید.

5- بر روی قسمت فوقانی سایت که عبارت «وقت بخیر، .......» درج شده است کلیک کنید تا صفحۀ کوچک مربوط به «بخش کاربران» باز شود.

6- در این بخش با کلیک بر روی عبارت «ایجاد مطلب»، مطلب مورد نظر خود را ویرایش و تنظیم کرده و سپس آن را ذخیره (ارسال) کنید. {نکته: مطلب ارسالی شما بلافاصله در سایت «جاکارتونی» منتشر خواهد شد. شما می‌توانید مطلب ارسالی خود را از طریق مراجعه به بخش «مطالب ارسالی کاربران» مشاهده کنید.}

 

نکتۀ بسیار مهم: نحوۀ ویرایش و تدوین مطالب جدید (درج متن/ عکس/ ویدئو)، در لینک زیر به طور ساده آموزش داده شده است:

چگونگی ویرایش مطلب جدید

 

 

قوانین و شرایط ارسال مطلب:
 

1- سایت «جاکارتونی» به قوانین و الزامات جمهوری اسلامی ایران پایبند است، بنابراین کاربران موظفند در هنگام ارسال مطالب، شئونات اسلامی- ایرانی را کاملاً مدنظر قرار دهند. توجه به این نکته ضروریست که بخش عظیمی از مخاطبان سایت را کودکان کم سن و سال تشکیل می‌دهند.

2- درج هرگونه مطلب توهین‌آمیز، غیراخلاقی و ضدارزشی در بخش مطالب ارسالی غیرمجاز می‌باشد.

3- درج هرگونه تبلیغ و آگهی در بخش مطالب ارسالی غیرمجاز می‌باشد.

4- درج مطالب غیر مرتبط با حوزۀ انیمیشن در بخش مطالب ارسالی غیرمجاز می‌باشد.

5- درج مسائل شخصی، شماره تلفن، آدرس پستی و آدرسهای اینترنتی متفرقه (غیر مرجع) در بخش مطالب ارسالی غیرمجاز می‌باشد.

6- در شرایطی که مطلبی به طور کامل از سایت یا مرجعی دیگر کپی شده است، به کاربران توصیه می‌شود که در صورت امکان نام منبع اصلی را در مطلب ارسالی خود ذکر کنند.

7- پس از انتشار مطلب ارسالی، در صورتی که کاربران سایت اقدام به ثبت «گزارش تخلف» نمایند، به گزارشات رسیدگی و در صورت احراز تخلف، مطلب مورد اشاره حذف خواهد شد.

8- مطالبی که هنجارهای رایج سایت را زیر پا بگذارند و یا دارای ایرادات جزیی ساختاری (غیر قابل اغماض) باشند، از حالت انتشار خارج می‌شوند و تا زمان رفع مشکل اجازۀ انتشار نخواهند یافت.

9- برای انتشار مطالب نیازی به تأیید مسئولین سایت نیست، اما در صورت مشاهدۀ تخلف برخورد مقتضی انجام خواهد گرفت.

10- مطالب برگزیده یا مطالبی که بنا به صلاحدید مسئولین سایت مناسب تشخیص داده شوند، علاوه بر انتشار در بخش «مطالب ارسالی کاربران» در بخشهای اصلی سایت نیز انتشار خواهند یافت. در این گونه موارد، گاه برداشتِ جزیی و گاه برداشتِ کلی صورت خواهد گرفت که در هر دو حالت، نام ارسال‌کنندۀ مطلب نیز در صفحۀ مربوطه درج خواهد شد (نکته: «جاکارتونی» در ایجاد هر گونه تغییر در مطالب مندرج در بخشهای اصلی سایت، صاحب اختیار خواهد بود).

11- کاربران موظفند تا آنجا که ممکن است از درج مطالب تکراری خودداری نمایند. در صورتی که مطلبی صد در صد تکراری (دقیقاً مشابه با یکی دیگر از مطالب موجود در سایت) تشخیص داده شود، مسئولین سایت مختار خواهند بود تا نسبت به لغو انتشار آن اقدام کنند. این امر صرفاً به علت احترام به حقوق ارسال‌کنندگان مطالب و همچنین مخاطبان سایت صورت خواهد گرفت.

12- در صورت مشاهدۀ تخلف آشکار و بی‌توجهی به قوانین فوق، در مرتبۀ نخست، علاوه بر لغو انتشار مطلبِ دارای مشکل، به کاربر ارسال‌کنندۀ مطلب تذکر داده خواهد شد. در صورت تکرار تخلف، کاربر مورد نظر به «کاربر عادی» تنزل خواهد یافت و اجازۀ درج و انتشار مطلب جدید از او سلب خواهد شد. شایان ذکر است که با مشاهدۀ تخلفات سنگین، در همان مرتبۀ نخست، تنزل درجۀ کاربری به اجرا در خواهد آمد و کاربر متخلف، دیگر اجازۀ ارسال مطلب جدید نخواهد داشت.

 

خانه ارسال مطلب (نویسندگی در سایت)

نظرسنجی

در کارتون «فوتبالیست‌ها»، کدام یک از این دو دروازه‌بان را برتر می‌دانید؟
  • رای: (0%)
  • رای: (0%)
جمع رای:
اولین رای:
آخرین رای:
 

آمار بازدیدکنندگان سایت

2080643
امروز
دیروز
هفته جاری
بازدید کل
2065
3318
7739
2080643

حاضرین در سایت

ما 127 مهمان و صفر عضو آنلاین داریم

تصویر تصادفی

Donald_Duck_Short_Films.jpg